Profesjonalne artykuły branżowe
Blog szkola-shamrock.pl

Usuwanie ósemek w Warszawie

Ksawery Dąbrowski 2019-05-25 0 komentarzy
Usuwanie ósemek w Warszawie

Ósemki często pozostają w tkance kostnej żuchwy lub szczęki, nie wyrastając poza dziąsło. Część jest fragmentarycznie widoczna, inne wrastają w kość lub sąsiadujące zęby. Pomimo że jest to zjawisko dotykające sporą część populacji dorosłych osób, stanowi anomalię mogącą powodować problemy. Najczęściej ujawniają się one jako uporczywe dolegliwości bólowe. Przez to, że ósemki są położone daleko w łuki zębowym, sprawiają też kłopoty z utrzymaniem higieny jamy ustnej i narażają na zmiany próchniczne. Najostrzejszym przejawem komplikacji wywołanych przez „zęby mądrości” są stany zapalne, rozwój torbieli i wywołanie lub pogłębienie wad zgryzu.

Medycyna daje możliwość usunięcia zatrzymanego zęba. Wchodzi to w zakres chirurgii szczękowej, przez co wymaga precyzji i kompetencji. Gabinetem oferującym profesjonalne usuwanie ósemek w Warszawie jest Q-Dent. Każdy pacjent przyjmowany jest tu przez doświadczonego lekarza, który dokłada starań, by zabieg wykonany został starannie, fachowo, w bardzo higienicznych warunkach, w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną. Po zabiegu jama ustna jest zabezpieczona przed zakażeniami i przygotowana do rekonwalescencji.

Jest kilka powodów, dla których warto się tu skierować: 

- klinika jest bardzo dobrze wyposażona w sprzęt i materiały nowej generacji,

- do pracy przyjmowani są wyłącznie lekarze rekomendowani, sprawdzeni, o dobrej opinii środowiskowej,

- atutem jest również miła obsługa oraz troska o dobre samopoczucie i komfort psychiczny, pacjentom okazuje się serdeczność, zrozumienie i empatię.

 

 

 

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!