Profesjonalne artykuły branżowe
Blog szkola-shamrock.pl

Salon Marki Mercedes-Benz w woj. wielkopolskim

Mieszko Kowalczyk 2019-03-04 0 komentarzy
Salon Marki Mercedes-Benz w woj. wielkopolskim

Mercedesy to wysokiej klasy auta powszechnie kojarzone z prestiżem i niezawodnością. Samochody tej marki oferuje autoryzowany salon Mercedes-Benz w Poznaniu znajdujący się przy ul. Ptasiej 4. W ciągłej sprzedaży znajdują się zarówno samochody nowe, jak i używane.

Każdy oferowany Mercedes przeszedł rygorystyczne testy i wyróżnia się najwyższą jakością i niezawodnością. Dodatkowo w ofercie salonu  znajdują się pojazdy używane innych marek z segmentu premium. One również charakteryzują się nienagannym stanem oraz pewną przeszłością.

Pragnąc sprostać najwyższym oczekiwaniom, Duda-Cars proponuje również samochody używane wyszukiwane na indywidualne zamówienie. Wymarzony kolor, spersonalizowane wyposażenie czy odpowiedni silnik nie stanowi żadnego problemu dla ekspertów od motoryzacji.  Doświadczeni doradcy pomogą w zakupie pojazdu używanego , który spełni oczekiwania każdego fana niemieckich pojazdów.

Salon oferuje również program finansowania  Credit&Drive, który pozwala korzystać z nowego Mercedesa płacąc tylko ułamek jego ceny miesięcznie. Ten rodzaj kredytowania to komfort i bezpieczeństwo, a także stałe, niskie raty miesięczne. .

Z kolei dla firm dedykowany jest program Lease&Drive. Nie trzeba przy w nim inwestować własnego kapitału, a umowę można rozszerzyć o liczne dodatkowe opcje.  Okres umowy Lease&Drive może wynosić od 24 do 60 miesięcy. Umowę mogą zawrzeć firmy z siedzibą na terenie Polski.  Jest to bardzo dogodne  finansowanie samochodu przy zachowaniu niskich kosztów miesięcznych.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!