Profesjonalne artykuły branżowe
Blog szkola-shamrock.pl

Salon i autoryzowany serwis marki Smart

Mieszko Kowalczyk 2019-03-09 0 komentarzy
Salon i autoryzowany serwis marki Smart

Marka na miarę obecnych czasów

Salon Smart we Wrocławiu ma w ofercie ciekawe propozycje. Firma Duda-Cars, zaprasza wszystkich klientów do Smart Center, gdzie oferuje ciekawe produkty marki Smart. Jest to marka najmłodsza, która już zdążyła podbić serca wielu klientów. Została stworzona przez Mercedesa i firmę Swatch, zajmującą się produkcją zegarków. Jest to samochód, który ma bardzo dużo i w czasach, gdzie na drodze pojawia się coraz więcej pojazdów, jest rozwiązaniem idealnym i pożądanym przez wielu użytkowników.

Samochód Smart jest pojazdem niewielkich rozmiarów, który sprawdzi się w przestrzeni miejskiej. Bez problemu zaparkuje na miejscu parkingowym, nawet, mając do dyspozycji 2/3 jego wielkości.

Posiada atrakcyjny design, który przyciąga wzrok i kusi niejednego kierowcę. Bardzo bogate wyposażenie i zaplecze multimedialne.

Smart jest pojazdem oszczędnym, ekologicznym i bardzo zwrotnym, co wykorzystują zarówno ludzie młodzi, jak i wieloletni kierowcy.

Pomimo, iż pojazd jest bardzo mały, posiada rozbudowane i wysokogatunkowe systemy bezpieczeństwa. Dlatego też, nie należy obawiać się, że jest to samochód jednorazowy i łatwo ulega zniszczeniu.

Firma stawia na jakość i innowacje, dlatego otwiera nowe salony w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku. Kierowcy Smartów, mogą skorzystać z autoryzowanego serwisu, a zainteresowani zakupem, oglądnąć najnowsze modele i umówić się na jazdę próbną. Profesjonalni doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w razie jakichkolwiek wątpliwości. Każdy klient może liczyć na to, iż zostanie potraktowany priorytetowo i zyska wiedzę, która przekona go do innowacyjnej marki przyszłości, jaką jest Smart.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!