Profesjonalne artykuły branżowe
Blog szkola-shamrock.pl

Naprawa przekładni kierowniczej we Wrocławiu

Ksawery Kołodziej 2019-02-27 0 komentarzy
Naprawa przekładni kierowniczej we Wrocławiu

Do kategorii takich specjalistów należy firma Auto-Mark Marek Kraus. Naprawa przekładni kierowniczych we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku oferowana przez ten zakład prezentuje najwyższy możliwy poziom i absolutnie profesjonalne podejście.

Przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 15 lat. W tym czasie dokonało napraw i regeneracji tysięcy części, zdobywając rzesze wiernych i zadowolonych klientów. Dzieje się tak dlatego, że filozofia marki opiera się na stosowaniu najnowocześniejszych technologii, wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz dbałości nie tylko o satysfakcję klientów, ale również ich bezpieczeństwo.

Dopracowany proces naprawy przebiega w kilku etapach. Wpierw pracownicy firmy dokonują diagnozy przy użyciu specjalistycznych narzędzi, która pozwala na szybkie i precyzyjne ustalenie przyczyn awarii. Następnie wykonany zostaje demontaż danej przekładni i jej regeneracja. Po zakończeniu regeneracji mechanizm zostaje poddany wymagającym testom na profesjonalnym stole diagnostycznych. Jest to urządzenie, które idealnie oddaje warunki i obciążenia, w jakich musi pracować maglownica na co dzień. Dopiero po pozytywnym przejściu testów, przekładnia zostaje zamontowana w pojeździe.

Ponieważ maglownica to jedne z najważniejszych elementów nie tylko w układzie kierowniczym, ale i w całym samochodzie jej niezawodność musi być niepodważalna. Jest to element, który odpowiada za poprawny skręt kół, przenosząc na nie ruch kierowcy, co jednoznacznie oznacza, że od niego zależy bezpieczeństwo kierowcy pasażerów i innych uczestników ruchu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!