Profesjonalne artykuły branżowe
Blog szkola-shamrock.pl

Największy skup zużytego sprzętu elektronicznego

Urszula Walczak 2018-12-30 0 komentarzy
Wpis

3R to lider rynku brokerskiego w branży elektroniki, oferowane stawki są najwyższe w Polsce, w związku z czym prowadzony skup zużytego sprzętu elektronicznego cieszy się zasłużoną popularnością. Firma skupuje wiele urządzeń, w tym:

  • sprzęt IT: laptopy, tablety, drukarki, telefony, monitory, serwery, desktopy, projektory,
  • sprzęt specjalistyczny: skanery i czytniki kodów kreskowych, monitory reklamowe, etykietery przemysłowe, plotery, duże systemy serwerowe/komputery mainframe, terminale płatnicze, urządzenia sieciowe, POS (sklepowe i restauracyjne monitory dotykowe).

Przedsiębiorstwo współpracuje praktycznie ze wszystkimi branżami, w których stosowane są nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możecie mieć Państwo pewność, że wycena będzie profesjonalna i atrakcyjna, a środki ze sprzedaży bardzo szybko znajdą się na Waszym koncie.

Oferta 3r.com.pl to gwarancja ekspresowej realizacji i bezpieczeństwa. Firma odbiera bardzo duże ilości elektroniki (do dyspozycji magazyn od pojemności 200 palet) nawet z wielu lokalizacji równocześnie, gwarantując przy tym całkowite jej wyczyszczenie z wrażliwych, prywatnych danych klienta (z użyciem najnowocześniejszych maszyn i stuprocentową skutecznością). Oprócz tego zakupiony sprzęt przechodzi refabrykację, dzięki czemu jego żywotność zostaje maksymalnie wydłużona. Stanowi to wyraz ekologicznej filozofii. 

Istnieje również możliwość stałej współpracy, która przekłada się oczywiście na jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę finansową. 

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!