Profesjonalne artykuły branżowe
Blog szkola-shamrock.pl

Marzy Ci się ślub za granica ?

Urszula Walczak 2019-03-10 0 komentarzy
Marzy Ci się ślub za granica ?

Wielu parom marzy się piękny ślub kościelny za granicą. Według prawa kanonicznego, ślub kościelny może się odbyć wyłącznie na terenie kościoła, dlatego biuro Victoria Travel oferuje ceremonie w przepięknych, urokliwych kościołach. Niektóre lokalizacje, jak na przykład Mauritius umożliwiają nawet ślub przed polskim księdzem.

Biuro organizuje także śluby cywilne, prawosławne, protestanckie oraz symboliczne.  Zawsze zapewnia kompleksową i pełną obsługę.  Oczywiście para młoda może wybrać, z których składników oferty chce skorzystać. Firma  jest licencjonowanym organizatorem turystycznym, posiada wszystkie stosowne uprawnienia, certyfikaty oraz ubezpieczenie działalności. Posiada zaufaną sieć kontrahentów i partnerów biznesowych, takich jak fachowi koordynatorzy ślubni, wysokiej jakości hotele, tłumacze przysięgli, fotografowie.

Osoby, które chcą wziąć ślub za granicą powinny przesłać organizatorowi następujące dane.

  • liczba osób ,
  • rodzaj ślubu: cywilny, kościelny, konkordatowy, symboliczny,
  • miejsce ślubu,
  • miejsce wylotu
  • planowany termin ślubu i preferowana ilość nocy na miejscu.

Uroczystość ślubna za granicą jest tańsza od wystawnego wesela w Polsce. Najtańszy zagraniczny ślub zorganizowany przez biuro, który odbył się  w Grecji kosztował od 6 tys. zł za parę, włącznie z tygodniową podróżą poślubną. Natomiast  ślub w egzotycznym miejscu kosztuje od 15 tys. zł za parę włącznie z tygodniową podróżą poślubną. Cena uroczystości za granicą zależy od wielu składników. Na cenę wpływają przede wszystkim: kierunek podróży, liczba gości, długość pobytu czy standard hotelu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!