Profesjonalne artykuły branżowe
Blog szkola-shamrock.pl

Jakie jest zastosowanie worków typu Big Bag?

Helena Czarnecka 2019-05-31 0 komentarzy
Jakie jest zastosowanie worków typu Big Bag?

Worki typu big bag znajdują zastosowanie w wielu branżach. Sprawdzą się one w przemyśle budowlanym, chemicznym, rolnictwie i wielu innych gałęziach gospodarki. Ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze nadają się do przewożenia materiałów sypkich w dużych ilościach.  W szczególności można stosować tego typu worki do transportowania i magazynowania:

  • nawozów sztucznych,
  • pasz,
  • materiałów budowlanych,
  • cukru, mąki,
  • zbóż oraz wszelkiego rodzaju innych granulatów.

Firma oferuje również specjalne worki do transportowania towarów niebezpiecznych oznaczone symbolem UN.

Producent opakowań firma Izomer z Koła oferuje worki o ładowności do 500 kg lub 1000 kg. Za każdym razem są to solidnie wykonane konstrukcje powlekane lub wykonane z materiału "oddychającego". Mogą posiadać jeden, dwa lub cztery uchwyty i zostać wykonane z tkanin płaskich lub okrągłotkanych. Do ich produkcji stosuje się polipropylen, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ nadaje się do recyklingu.  Oferowane big bagi  mogą być jednorazowego lub wielokrotnego użytku.

Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie działu handlowego. Doświadczeni pracownicy pomogą wybrać odpowiednie opakowania, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto na stronie internetowej firmy znajduje się szczegółowa specyfikacja produkowanych worków polipropylenowych. Można się z nią w każdym momencie zapoznać, a w przypadku, gdy coś będzie niejasne, zadzwonić po dodatkowe informacje do producenta. Cena oferowanych produktów jest bardzo atrakcyjna i korzystna w stosunku do jakości.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!