Profesjonalne artykuły branżowe
Blog szkola-shamrock.pl

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy?

Urszula Walczak 2019-03-29 0 komentarzy
Wpis

Jeżeli szukamy tego typu kursów w Poznaniu, również możemy liczyć się ze znacznym wydatkiem – co najmniej rzędu 3000 PLN. Jedną ze szkół, które proponują nieco niższe stawki, lecz nie odbija się to negatywnie na jakości proponowanych usług, jest (założona w 2005 roku) szkoła jazdy GALANT.

Jedną z niewątpliwych zalet tej oferty, poza większą przystępnością cenową, jest też bardzo wygodna lokalizacja na ulicy Newtona, gdzie można szybko dojechać komunikacją miejską. Koszt kursu prawa jazdy, proponowany przez tę firmę mieści się w granicach 2000-2500 PLN, w zależności od wybranego wariantu szkolenia. Kurs na prawo jazdy kat b w cenie podanej wyżej to naprawdę konkurencyjne warunki.

Jeżeli zdecydujemy się na podjęcie nauki prowadzenia samochodu właśnie tam, możemy liczyć na bogaty pakiet ułatwień, za które nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów. W cenie kursu znajduje się na przykład egzamin wewnętrzny – doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy przystępują do nauki jazdy po raz pierwszy – pozwalający oswoić się z sytuacją, jaką jest test umiejętności, składających się na sprawne kierowanie autem.

Inne, cenne dodatki to na przykład bogaty zestaw materiałów dydaktycznych – w tym aktualne wersje testów teoretycznych, jak również przystępnie opracowane zasady ruchu drogowego (również na płytach CD).

Oferta, przygotowana przez tę szkołę jazdy to naprawdę bardzo korzystny wariant, jeżeli porównamy go z typową propozycją przeciętnej firmy z tej branży. Decydując się na skorzystanie z usług omawianej szkoły, zyskujemy pewność powodzenia podczas państwowego egzaminu, dającego uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!