Profesjonalne artykuły branżowe
Blog szkola-shamrock.pl

Hurtownia - zawiesia pasowe

Szymon Czarnecki 2019-04-08 0 komentarzy
Wpis

Zawiesia są to urządzenie będące nieodłącznym elementem wyposażeniem urządzenia dźwigowego cięgnika czy suwnicy. Służą one do zawieszania, obwiązywania lub podtrzymywania transportowanego ładunku. Muszą być one wykonane z materiałów mocnych, które zagwarantują bezpieczeństwo przenoszonego ładunku.

Do budowy zawiesi wykorzystuje się różne materiały i komponenty, w tym między innymi pasy, na końcach których stosuje się haki. Zawiesie najczęściej posiada urządzenie służące do regulacji długości.

Hurtownia Nycz Industries proponuje następujące zawiesia pasowe:

  • zawiesia jednowarstwowe (B1) o udźwigu od 1 do 5 ton i długości od 1 do 5 metrów,
  • zawiesia dwuwarstwowe (B2) o u udźwigu od 1 do 10 ton i długościach od 1do 10 metrów,
  • zawiesia czterowarstwowe (B4) o udźwigu od 2 do 20 ton i długości od 2 do 20 metrów.

Oferowane zawiesia cechują się wyjątkowo dużą trwałością i wytrzymałością, dzięki czemu można je stosować w różnych warunkach. Są one odporne  na wilgoć, pary benzyn, oleje, oraz  różnego rodzaju chłodziwa. Zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami, zatem klient otrzymuje pełną gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Zawiesia w zależności od typu, szerokości i sposobu podwieszania mają różne barwy. Dodatkowo są one oznaczone czarnymi liniami wzdłużnymi, których ilość oznacza nośność w tonach. Ponadto dzięki możliwości regulacji, większość modeli zawiesi pozwala również na podnoszenie towarów o nieregularnych kształtach. Hurtownia jest także w stanie przygotować zawiesia na specjalne zamówienie.

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!